Finanse news

Opublikowano Czerwiec 30th, 2015 | autor Kasia Hajs

Załóż z nami konto w Neteller i odbieraj pieniądze!

Jeden z najlepszych portfeli internetowych online zostaje naszym nowym partnerem! Dzięki Neteller zarządzanie gotówką staje się jeszcze większą przyjemnością!


Zanim klikniesz w baner lub link wyczyść pliki cookie!
Dzięki temu będziesz miał pewność, że możesz skorzystać z naszej promocji.

sample-banner

 

  • Do czego służy ePortfel? 

Rachunek NETELLER jest bezpłatnym rachunkiem online, którego używać możesz do realizacji wpłat oraz do płacenia na tysiącach witryn. Portfel elektroniczny, czyli ePortfel, służy do akceptowania płatności pochodzących z innych witryn lub od innych osób.

Wielu użytkowników pojawia się w serwisie NETELLER po odrzuceniu ich kart debetowych lub kredytowych w witrynie partnera handlowego albo dlatego, że nie chcą wprowadźać danych swojej karty w wielu róznych witrynach. Niezależnie od tego, czy chcesz płacić online, wysyłać środki lub je otrzymywać, ePortfel NETELLER oferuje Ci szybką, prostą i bezpieczną alternatywę wobec tradycyjnych metod płatności.

  • Partnerstwo z bierzhajs.pl

Nawiązaliśmy współpracę z Neteller przede wszystkim z myślą o naszych użytkownikach. Zakładając konto u naszego partnera przy użyciu naszych banerów/linków automatycznie uzyskujesz status konta VIPbierzhajs.pl Oznacza to, że konto Netellera będzie od teraz kontem na które trafią wszystkie pieniądze jakie zarobisz razem z nami!

  • Jak założyć ePortfel

Założenie ePortfela jest łatwe i bezpłatne. Wystarczy wykonać trzy kroki.

1. Kliknij  NETELLER

2. Wprowadz swoje dane osobowe

3. Zacznij korzystać ze swojego nowego ePortfela!

Załóż z nami konto w Neteller i odbieraj pieniądze! Kasia Hajs
Szybkość
Bezpieczeństwo
Opłaty

Summary: Netller to znakomita opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie szybkość, bezpieczeństwo i anonimowość. Opłaty związane z prowadzeniem konta oraz przelewami są bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi portfelami nie wspominając o przelewach bankowych. Zdecydowanie godny polecenia!

4.8


User Rating: 4.1 (3 votes)

Tags: ,


O AutorzeNa górę strony ↑